Prečo poistenie online?

Rýchlosť, dostupnosť a pohodlie


Poistenie cez internet je pohodlné a rýchle, určené pre ľudí, ktorí neradi trávia čas sedením a čakaním vo finančných inštitúciách. Poistenie je dostupné 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nie ste teda obmedzený časom, víkendom či sviatkom a trvá to skutočne iba pár minút. Tieto výhody ocenia hlavne ľudia, ktorí na návštevu poisťovne jednoducho nemajú čas alebo skrátka chcú robiť veci pohodlne. Vyhnete sa taktiež ponúkaniu, ba dokonca vnucovaniu produktov, ktoré ani nepotrebujete.


Úspora času i financií


Online poistenie nie len šetrí váš drahocenný čas, často krát sa takto dajú ušetriť nemalé prostriedky nájdením najvýhodnejšej ponuky z viacerých poisťovní. Keďže sa jedná o priamy predaj, zmluva neprechádza cez žiadneho agenta či makléra, je dojednaná priamo medzi vami a poisťovňou, čím vzniká tiež istá úspora. K online uzatvoreným poistkám zvyknú poisťovne dávať aj zaujímavé bonusy či zľavy.
 

Kalkulačka pre porovnávanie cien


Vďaka poistnej kalkulačke si nie len porovnáte ceny poistného u poisťovní, vďaka nej si vyberiete najvýhodnejšiu ponuku pre vás. Výsledky poistného sú vyrátané na základe vami zadaných číselných údajov a výber je už na vás. Bežne by ste pre nájdenie najlepšej ponuky museli do poisťovní chodiť osobne a pýtať sa maklérov na produkty, prípadne rýchlejší spôsob by bol vyhľadávanie informácií cez internet. Vďaka poistnej kalkulačke však získate všetky informácie na jednom mieste.
 

Okamžitá platnosť poistenia po zaplatení


Platnosť zmluvy odštartuje vykonaním platby. Jednoducho povedané, odošlete peniaze a ste poistení. Na uzatvorenie zmluvy netreba ani váš podpis, a teda online poistenie je úplne bez papierovačiek. Nie je nutné posielať žiadne dokumenty poštou a všetky dokumenty týkajúce sa poistnej zmluvy sú dostupné online, samozrejme aj s možnosťou tlače.
 

Jednoduchosť a bezpečnosť


Online poistenie je skutočne jednoduché, no zároveň tiež bezpečné vďaka šifrovacím technológiám a bezpečnostným certifikátom. Preto sa nemusíte báť zneužitia vašich osobných údajov treťou stranou.