NOVINKA na trhu, ktorá Vám dokáže zachrániť život!

Poisťovňa Generali prichádza s novinkou poistenia SOS PARTNER, ktoré si uzatvoríte v balíku s povinným zmluvným poistením a s havarijným poistením pre osobné vozidlá do 3,5 t vrátane, ktorých vek pri vstupe do poistenia je do 12 rokov a je používane na bežný účel použitia. Toto poistenie vám okrem záchrany života ponúka hneď niekoľko ďalších praktických výhod. SOS PARTNER funguje prostredníctvom satelitného boxu s GPS technológiou, ktorý je umiestnený na čelnom skle vozidla.

 

Čo ponúka SOS PARTNER?

SOS partner je inteligentné zariadenie, ktoré je napojené na Asistenčnú službu. V prípade vážnej nehody (ak je sila nárazu minimálne 2,5 G) automaticky privoláva pomoc a zároveň sa snaží skontaktovať sa s posádkou vozidla s cieľom zistiť zdravotný stav posádky a mieru poškodenia auta. V prípade menej závažnej nehody vás jednoduchým stlačením tlačidla priamo na zariadení na čelnom skle spojí s operátorom, ktorý na základe popisu situácie posiela záchranné zložky alebo servisnú pomoc. Pri nepojazdnosti vozidla zabezpečí potrebnú servisnú pomoc. Stlačením jedného tlačidla na zariadení sa dokážete spojiť s Asistenčnou službou, ktorá prednostne reaguje na všetky podnety prichádzajúce z namontovaného zariadenia. Do pár minút sa cez mikrofón skontaktuje s posádkou auta a po vzájomnej dohode posiela na miesto poruchy potrebnú pomoc a v prípade potreby zabezpečí napríklad dočerpanie paliva, výmenu pneumatiky, odtiahnutie vozidla, náhradnú dopravu a iné služby.
 
 
„V prípade dopravnej nehody môže zachrániť aj život!“

 

Čo ešte ponúka SOS Partner?

Okrem praktických výhod, ktoré ponúka SOS Partner, má toto zariadenie aj ďalšie výhody. Zariadenie prehľadne monitoruje kvalitu trasy, najazdené kilometre, typy ciest, ako aj priemerný čas strávený na ceste. Takýmto spôsobom vyhodnotí štýl jazdy a odmení vodičov, ktorí jazdia zodpovedne. Takouto odmenou môže byť zníženie ceny poistného na nasledujúce poistné obdobie až o 20%. Cez portál „Kvalitný vodič“ si môžete sledovať najazdené „body“. Cenové zvýhodnenie SOS Partner pocítia najmä mladí vodiči, ktorí sú zaradení v rámci uzatvorenia tohto produktu do výhodnejšej ceny.


„Vyhodnocuje štýl jazdy a znižuje cenu poistného!“

 

Máte záujem o SOS Partner?

V prípade záujmu o havarijné poistenie alebo balík spolu s poistením PZP spolu s produktom  SOS Partner nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke +421 902 611 111 alebo emailom na ponuka@insuria.sk.