NOVINKA na trhu, ktorá Vám dokáže zachrániť život!

28.10.2015

Poisťovňa Generali prichádza s novinkou poistenia SOS PARTNER. Je to inteligentné zariadenie, ktoré je napojené na Asistenčnú službu.

Narastú ceny nehnuteľností?

16.10.2015

Celkovo môžeme na Slovensku očakávať stagnáciu až mierne zvýšenie ceny nehnuteľností na bývanie.

Dovolenka v horách vás môže vyjsť bez poistenia draho

11.12.2014

Aj z dovolenky na slovenských horách sa môže stať poriadna nočná mora! Ak sa chystáte stráviť lyžovačku alebo turistiku v horách aj vy, nezabudnite na poistenie do hôr. Aj malé zranenie či zablúdenie v horách vás môže vyjsť poriadne draho.

Ako pracovať s kalkulačkou povinného zmluvného poistenia

14.11.2014

Potrebujete uzavrieť povinné zmluvné poistenie (PZP), alebo máte pocit, že to súčasné je príliš drahé? Využite možnosť vypočítať si ceny povinného zmluvného poistenia rýchlo a jednoducho online prostredníctvom našej kalkulačky!

Generali prináša nové havarijné poistenie AUTOMAX

11.11.2014

Poisťovňa Generali ponúka od 4.10.2014 nové havarijné poistenie AUTOMAX. K výhodám patrí možnosť vybrať si z 3 balíkov poistného krytia, možnosť uzavrieť si poistenie finančnej straty GAP pri nových autách, zľava pri ročnej platbe poistného.

Aké banky bez poplatkov existujú na Slovensku??

07.08.2014

Prevažný príjem bánk plynie najmä z úrokov z pôžičiek, avšak nemalé peniaze získavajú aj z poplatkov za vedenie účtu.

Poistenie majetku podľa občianskeho zákonníka by malo obsahovať nasledovné

03.08.2014

Poistnou zmluvou sa poistiteľ zaväzuje poskytnúť v dojednanom rozsahu plnenie, ak nastane náhodná udalosť, v zmluve bližšie označená fyzická alebo právnická osoba, ktorá s poisťovateľom poistnú zmluvu uzavrela, je povinná platiť poistné.

Poistenie nehnuteľností

28.07.2014

Pod poistením nehnuteľností sa rozumie poistenie domu, bytu, domácnosti, zodpovednosti za škodu (spôsobenú z držby nehnuteľnosti alebo členmi domácnosti).

S havarijným poistením od Komunálnej poisťovne ušetríte

21.07.2014

Od 16. Júla 2014 ponúka Komunálna poisťovňa nové havarijné poistenie. Delí ho na tzv. bonusové a nebonusové. Bonusové poistenie vám dáva možnosť „vyjazdiť si“ zodpovednou jazdou zvýšenie bonusu. V nebonusovom poistení sa cena nemení.

Hypotéka bez dokladovania príjmu výhody - nevýhody

20.07.2014

Tento druh hypotekárneho úveru využívajú najmä klienti, ktorí nespĺňajú podmienky, alebo nevedia zdokladovať svoj príjem podľa pravidiel banky.